Rezervace a obsazenost klubovny Svornost


Základní informace

Naše klubovna – areál na Svornosti je samostatnou budovou stojící v zástavbě rodinných domků v blízkosti Ďáblického háje. Jedná se o jednopatrovou budovu s dvěma malými klubovnami a jednou klubovnou velkou, kde se nachází i kuchyňský kout a vstup do sociálního zázemí. V oploceném areálu je možno využít kromě velkého travnatého prostoru také volejbalové antukové hřiště a přírodní ohniště. Základna má celoroční provoz.
Kapacita základny je přibližně 25 lidí ve třech klubovnách na zemi na koberci. Proto je potřeba mít vlastní spacáky, karimatky a také přezůvky.

Vybavení klubovny

Celý objekt je vytápěn akumulačními kamny. Kuchyňka je vybavena sporákem, troubou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a hrníčky. Zbytek nádobí je třeba si vzít s sebou. Koupelna je nově zrekonstruovaná, jsou zde dvě WC, sprchový kout (dvě společné sprchy), dvě umyvadla, výlevka a bojler na teplou vodu.

Po domluvě je možno si zapůjčit také lavičky k ohni a vidlice k opékání buřtů.

Poplatky za užívání areálu

Peníze za ubytování jsou vybírány při odchodu ze základny.

  • sezóna (20. 10. – 1. 4.): 40,-Kč/os/noc + 200,-Kč/noc (za zapnutí kamen)
  • mimosezóna: 40,-Kč/os/noc
  • Minimální cena za otevření základny činní 500,- Kč.

Doprava

Areál je v klidné části Prahy 8, ale zároveň s dobrým spojením do centra. Stanice metra Kobylisy je vzdálená cca 10min. pěšky, do 5 min. je autobusová i tramvajová zastávka. 10 min. je vzdálená i nejbližší prodejna potravin na Vozovně Kobylisy (Penny Market). Parkování aut je možné přímo v areálu (mimo areál jsou ve všední den 8:00 – 20:00 placené parkovací zóny). Mapu je možné najít v kontaktech.

Jak si u nás rezervovat pobyt?

  1. Vyberte si volný termín v kalendáři.
  2. Vyplňte rezervační formulář. Správce se Vám ozve s potvrzením termínu.
  3. Vaše rezervace je umístěna do kalendáře a označena buďto jako "předběžná" (před zaplacením zálohy 500Kč), nebo jako "potvrzená" (po obdržení zálohy). Záloha není povinná, ale rezervace se stává závaznou, až po jejím uhrazení.

Rezervační formulář

- Povinné údaje jsou označeny tučným popisem.

Jméno střediska / oddílu:
(bude uvedeno na účetním dokladu)
Adresa sídla:
IČ:
Jméno kontaktní osoby:
Kontakt - email:
Kontakt - tel:
Kontakt na vedení střediska:
(jméno a kontakt)
Datum příchodu + přibližný čas:
Datum odchodu + přibližný čas:
Přibližný počet ubytovaných:
Účel akce (výprava, kurz, ...):
Souhlas s pravidly: (pravidla)
Poznámka:


Legenda:
Rezervace klubovny - pronájem - potvrzené a předběžné rezervace všech zájemců mimo naše středisko. Potvrzenou registrací se myslí zaplacení zálohy 500 Kč na účet našeho střediska. V opačném případě rezervaci negarantujeme.
Rezervace klubovny - středisko 24 Sever - rezervace pro účely našeho střediska.