střediskový znak
Středisko 24 Sever

224. oddíl Concordia

Oddílové foto

Jmenujeme se 224. oddíl dospělých Concordia a fungujeme pod křídly střediska 24 Sever.

224. oddíl dospělých Concordia byl založen dne 30. 1. 2013 pod evidenčním číslem 118.24.224. Vedení se ujímá Blanka Hejhalová jako vůdkyně oddílu.

Základní myšlenka

... navázat na kořeny oldskautingu založením nového oddílu dospělých, protože i nadále se ztotožňujeme se skautskou myšlenkou, chceme pomáhat ostatním oddílům, scházet se s přáteli a aktivně přistupovat ke svému okolí. Rádi bychom vytvořili prostředí otevřené všem, kteří se chtějí podílet na náplni nového oddílu dospělých.

Založením oddílu chceme vytvořit prostředí, kde najdou své místo ti z dospělých, kteří už odrostli roverskému kmeni, mají touhu pokračovat na skautské pouti v našem středisku. Oddíl, který se stane mostem mezi všemi generacemi oldskautů, který si najde svou tvář a bude středisku pomocnou rukou a důstojným partnerem.

Program

Oddíl bude pořádat akce, které budou předem vypsány v termínové listině. Jedná se zejména o výpomoc při organizaci akcí střediska, brigády, společné výlety a schůzky.

Program bude obsahově blízko tomu, co jsme společně zažili od začátku 90. let a chceme tomu dát takovou formu, která nám přijde zajímavá i dnes. Na tvorbě programu se budou podílet všichni.  Akcí bude tolik, kolik si jich členstvo vymyslí. Každá akce musí mít svého garanta, který se o ni postará*.

*Další akci může vymyslet a zaštítit kdokoliv.

V tomto případě prosím kontaktujte Zuzku (zuza.hori@gmail.com nebo 777 872 239), která akci schválí, přidá ji do internetové termínové listiny a pošle do naší emailové konference.

Kdo se může účastnit

Registrovaní i neregistrovaní členové. Může se účastnit každý, kdo má zájem na společném dění.

Kontakty

Kontaktní email: rada224(zavináč)24sever.org

V případě důležitých informací je adresa naší emailové konference: concordia224(zavináč)24sever.org

224. oddíl Concordia - schéma


Oddílový vůdce

foto člena Kristýna - Kristýna Morin
tel  777636431
obálka  poslat zprávu

Zástupce vůdce

user  Zip - Iva Průšová      obálka  poslat zprávu

Oddíloví rádcové

user  Kačka - Kateřina Kudělová
user  Zuzka - Zuzana Dobešová
user  Jitka - Jitka Pressová
user  Dibla - Barbora Janíková
user  Blanka - Blanka Hejhalová