střediskový znak
Středisko 24 Sever

24. oddíl benjamínků Tygříci > Naše akce > Archiv

zpět na přehled Uložit do ICS
Šircův memoriál
Sraz:11. 9. 2021 - 9:00 Svornost
Návrat:11. 9. 2021 - v odpoledních hodinách tamtéž
Cena:50 Kč
Lokalita:Svornost (Sever Prahy)
Patron:Jan Kloboučník, Čolek - poslat zprávu
Případné dotazy, prosím, vždy směřujte k tomuto organizátorovi.
Přihlášeni:Na tuto akci se není nutné hlásit.
Poznámka:Registrace prodloužena do 8. 9.!

V rámci oslav 100. let výročí od založení našeho střediska pořádáme zábavnou projížďku (sranda závod) skupinek našich členů, jejich rodičů, kamarádů, ale i z řad široké veřejnosti.

Čeká Vás 23km trasa, která byla vytyčena podle historických informací bývalého závodu našeho střediska, který se pořádal na počest Kamila Širce, našeho bývalého člena a velkého propagátora cyklistiky.

Na tuto akci je nutné se přihlásit přes odkaz na stránce věnované oslavám - https://www.24sever.org/100let/! Proto neváhej a zaregistruj svoji skupinku ještě dnes!

S sebou: dobrou náladu, kolo, helmu, sportovní oblečení dle aktuálního počasí, svačinu (něco na zub dostanete i od nás) a kdo chce, tak i něco na oheň.

Trasu závodu si můžete prohlédnout zde - https://en.mapy.cz/s/mefumesule. Každá skupinka dostane na startu mapu i v papírové podobě, ale doporučujeme trasu sledovat z chytrých telefonů.

Kromě absolvování trasy na kole na Vás na trati budou čekat dovedností i vědomostní soutěže a po dojetí bude možné si ukrátit čas při čekání na vyhlášení opékáním buřtů, hraním petangue, volejbalu, nebo kroketu.

Hlídky budou startovat po 10 minutách. Po uzavření přihlášek bude na stránce věnované závodu zveřejněn seznam hlídek a jejich startovních časů. Na startu je potřeba být alespoň 30 min před startem každé skupinky. Pokud tedy budete startovat až během dne, nemusíte nutně chodit na 9 ráno.

Vyhlášení výsledků: V odpoledních hodinách po dojetí všech skupinek

Těšíme se na všechny závodníky!